1 Ocak 2011 Cumartesi

KARAR VERDİĞİMİZ BEBEK GEREÇLERİ

Küçük bahriyelimizin yelkenli odası, annesiyle babası beğendi, annanesiyle dedesi alacak:) sizdede varmıdır bilmem ama bizde adettir. Kızın bebeğinin odasını ya da beşiğini kızın anne ve babası alır. Bazıları bu olayı biraz daha detaylandırarak adeta çehiz düzer gibi bebeğe bohçalar hazırlanır, beşiğide alınır, eş dost çağırılır ve kızın evine beşik götürme adı altında küçük bir merasim yaparlar. Bizimkisi o kadar kapsamlı değil biz sadece beğendik siparişi verdik adrese gelecek ödemeside annaneyle dedeye kalmış:) Bu odanın şifoniyeri hoşuma gitmedi çekmeceli olmasını istedim onlarda tamam dedi isteğe özel yapabiliyorlarmış çokta makbule geçti. Yatağıda büyüyebilen yataklardan oluyor ama ben onu tercih etmedim büyüdüğü zaman baza almak daha mantıklı geliyor.Odamıza en uygun halı .Resimde rengi tuhaf çıkmış orjinal rengi mavi odayla aynı renk. Buda dayısından:)
Yine odamıza en uygun uyku seti ancak bu olabilir diye düşündüm hepsindeki tema aşağı yukarı aynı çapa, simit, dümen.Uzuuun araştırmalarımdan sonra ilk beğendiğimde karar kıldım. Kullanıcı memnuniyeti çok fazla olan bir araba. Bunuda babannemiz alıcak:)Mama sandalyemiz, büyüyecekmişte bizimle masaya oturup mamalar yiyecekmiş benim paşam İnşaAllah hayırlısıyla o günleride görücez. Buda teyzesinden:)


Uzun süre yanımda yatacağı için kendi odamızda kullanmak için küçük bir beşiğe ihtiyacımız vardı onun içinde bunda karar kıldık bunu biz alıyoruz:)

Bi değişiklik olmazsa şimdilik bunlara karar verildi. Oğluşum çok şanslı maşaAllah herkes bişeyler yapma çabasında kısmetiyle bereketiyle geliyor.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız