30 Nisan 2013 Salı

YAYINLAYAMADILKARIM 2:)

Eşimle nışanlılık döneminde aldığımız bir kararla evimize tv almayacaktık ki öylede oldu 5 sene tv siz yaşadık ama her nedense bu kararımızı bozduk ve ocak ayında aldık..
 
tv yi direkt duvara astığımızda bana bekleme odası veya kantindeymişim gibi geldi basit durdu ünite yaptırmayıda düşünmedik en sonunda aklımıza duvar kağıdıyla odaya renk katmak geldi alıp birlikte yapıştırdık maliyet olarak bize 25 tl gibi komik bir rakama maal oldu. Keşke öncesi sonrası diyebilseydim ama önceki halini çekmek hiç aklıma gelmedi...
 
 
    Veeeee kötü son daha 2 ay kullandığımız benim doğru düzgün karşısına geçip keyif yapamadığım tv yi canı sağolsun oğluşumuz oyuncağını fırlattı ve panelini kırdı:( ses var ama görüntü çatladı yaptırmayı düşündük ama hem garantiye girmiyormuş hemde panelin fiyatı 1300 şimdilik odamızda dekor olarak duruyor:) demekki hayırlı değilmiş dedik şimdi yine eski günlerimize döndük...  tv eve girdiği an evin düzeni bozulmuştu eymen kalkar kalkmaz tv nin başına geçmek istiyordu ben izin vermiyordum yemek yerken o odada durmak istiyordu eşim bile bikaç akşam tv nin karşısında yemek yemek istedi sırf bu yüzden evde tartışma çıkıyordu..... herneyse mala gelsinde cana gelmesin diyoruz...
 
 
 
 
Mart ayında eşimin doğum künüsü vardı :) genelde ihtiyacı olan birşey alırdım bu sene değişiklik olsun dedim iş yerine logofood dan sipariş ettiğim özel şekerleri gönderdim.
 
Akşamda yemeğe gittik bi ara eşim ellerini yıkamaya gitti bende bu boşluktan yararlanarak görevliden rica ederek yemek sonunda pasta getirmelerini rica ettim sağolsunlar yemek bitiminde getirdiler.... eşimin gözleri pastayı gördüğünde ışıl ışıl oldu ve bu pasta bana gelmiyor dimiii diye bir mırıldanması oldu heyecandan :)


iyiki doğdun canım kocacığımm...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

yorumlarınız